Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Doplnění výjezdů a cvičení a třeba i fotek

Dobrý den, stránky jsou pořád pěkně udržované, pěkně udělaný souhrn výjezdů i sekce výjezdy. Věřím že v brzké době přibudou i výjezdy za srpen (podle www.firebrno.cz vím že jich nemáte málo a dokonce i mimo kraj) a doufám i nějaké fotky, videa (vím že u zásahů není moc času na focení, dokumentaci, ale třeba z nedávného požáru ve Bzenci, nechci nějak naštvat ale některé weby už ty fotky zveřejněné mají). A třeba i ze cvičení, podle kamaráda který v Kyjově bydlí nedaleko hasičské stanice se kolem pořád něco děje. Myslím si že (pokud je čím=fotky) není na škodu ukázat lidem kteří navštíví tento web co děláte. Budu se těšit na další aktualizace webu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Doplnění výjezdů a cvičení a třeba i fotek

Dobrý den Petře, děkujeme za Váš zájem a jsme rádi, že se Vám naše webové stránky líbí. Co nejdříve provedeme aktualizaci výjezdů, bohužel s fotografiemi z výjezdů to bude horší, od začátku roku jsme už na výjezdech přestali fotit. Stalo se tak na doporučení kolegů z Policie ČR (hromadili se problémy se zveřejněním fotografií na internetu, FB apod. sociálních sítí). Fotky pořizujeme jen ojediněle a spíše pro naši vnitřní potřebu. Co se týče cvičení, máte pravdu, že cvičení máme pravidelně, fotky však z nich pořizujeme jen pokud se pro nás jedná o nové, příp. něčím zajímavé cvičení, jinak si fotodokumentaci nepořizujeme. Budeme se však snažit na web vložit aspoň ty fotky, které máme. Děkujeme za Vši přízeň. Výjezdové jednotka města Kyjova.

Datum
Vložil
Titulek

Kyjovská drakiáda

Dobrý den,
narazila jsem na plakát drakiády, kterou pořádáte a ani po konzultaci s dalšími lidmi jsme neodhalili, kde že je sraz (u lípy, směr Dvorce). Můžete nám to nějak přiblížit?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kyjovská drakiáda

Dobrý den Šárko, zde došlo zřejmě k nedorozumění. Žádnou drakiádu nepořádáme. Po chvilce hledání jsem na internetu našel, že sice SDH Kyjov drakiádu pořádá, nicméně se jedná o Kyjov u Havlíčkova Brodu. Tak se nezlobte, s pozdravem SDH Kyjov (ten u Hodonína :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Kyjovská drakiáda

Děkuji, viděla jsem jenom plakátek nasdílený na facebooku, takže jsem bližší zeměpisné určení Kyjova nenašla :)

Datum
Vložil
Titulek

kouknite na sebe

Slanovani ale i jiny vycvik se provadi řadne ustrojen dle činosti a ne jen tak. Jiny kraj jiny mrav. Dost nebezpečne spaleni lanem.

Datum
Vložil
Titulek

KOUKNITE??NA SEBE

Děkujeme za upozornění na nedostatky.
S pozdravem JSDH Kyjov

Datum
Vložil
Titulek

přilby

Dobrý den, mohl bych se zeptat kdo vám dodává zásahové přilby?

Datum
Vložil
Titulek

Re: přilby

Dobrý den, přilby nakupujeme nejvíce u dvou prodejců - Deva a Probo Liberec. Vždy záleží na tom, u koho děláme objednávku na více věcí.

Datum
Vložil
Titulek

super

to video je super. Nahrává vám ta kamera i zvuk? Jestli ano tak je asi škoda tam dávat tu hudbu. Jinak super doufám že jich bude víc.

1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.